S originálním tričkem k nepřehlédnutí

Klasické bavlněné tričko si můžeme nechat potisknout, a to čímkoli vás napadne. Můžete využít nabídky z katalogu který výrobce nabízí nebo využít vlastní nápad. Potisknout můžete tričko třeba nějakými vtipnými frázemi. S dětskými obrázky okouzlíte nejedno malé dítě. Pro marketingového specialistu se hodí triko s potiskem počítačové klávesnice a vášnivého houbaře potěšíte trikem s obrázky hub. Možností je tolik, stačí jen zapřemýšlet co by bylo maximálně originální a udělalo dotyčnému radost.
mladík na skatu
Vyberte barvu a velikost
Tím hlavním, co předchází výběru potisku je výběr barvy a velikosti trička. Od klasické bílé nebo černé po žlutou, možností je mnoho. Výstřih si také můžete u většiny výrobců zvolit, buď klasický kulatý, nebo výstřih do tvaru písmene-V. Tabulku velikostí uvedenou v katalogu každého výrobce není radno podceňovat a raději se přesvědčit, aby bylo triko ve velikosti, jakou jste si představovali.
potisk na tričko
S předstihem
Vybírat triko s potiskem není věc která by se měla řešit na poslední chvíli. Někteří výrobci sice nabízí expresní zpracování, ale pokud máte nějaký nadstandardní požadavek je lepší dát si nějakou časovou rezervu. Nutností je však zjistit si předem jaká je doba dodání zakázky.
Originální tričko je praktický dárek, který se hodí pro každého. Dá se využít však také jako reklamní prostředek a můžete pomoci trička třeba reprezentovat vaši firmu. Hodí se jako dárek pro děti do školy a školky i jako vzpomínka na letní tábor. Jedním tričkem můžete vyjádřit svůj vztah k dané osobě nebo vkusně vyjádřit pozici obdarovaného. Možností, kterou také nutno uvést je že pokud potisk není nic co by se vám líbilo je možné využít i možnosti originální výšivky. Je co sice služba podstatně dražší ale zase bývá trvanlivější.
Nezbývá nic jiného než pak tričko pěkně zabalit a těšit se na rozzářené oči obdarovaného.